Petek Temizliğine İhtiyaç Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Çorlu Kombi ServisiPetek Temizliğine İhtiyaç Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde kalorifer ve kombiler ısınma amaçlı en çok kullanılan ürünleridir. Ve petekler bu ürünlerin en önemli organı durumundadır. Olası ısınma sorunlarının en önemli nedenlerinin başında petek temizliğinin yapılmaması ya da gerektiği şekilde yapılamaması gelmektedir. Çorlu petek temizleme hizmeti sunan firmamız bu anlamda en son teknolojik ekipman ve ürünlerle her türlü derecedeki petek tıkanıklıklarına çözüm sunmaktadır.

Petek temizliğine ihtiyaç duyulduğunu anlamak esasında çok zor değildir. Biraz dikkat ve bilgi ile peteklerinizin tıkanmaya başladığını anlayabilir ve Çorlu kombi servisi olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız en kısa sürede petek temizliğiniz ve gerekli kontrollerini yüksek kalitede ve tam güvenli bir şekilde yerine getirecektir.

Petek Temizliğine İhtiyaç Duyulduğunun Belirtileri

Pete temizliğine ihtiyaç duyulduğunun anlaması ile tam zamanında gerekli kontrol ve petek temizleme hizmetleri sunulmaktadır. Çorlu petek temizleme hizmeti sunan firmamız bu anlamda sunduğu petek temizleme hizmetlerinin yanı sıra sizlerin bu konuda bilinçlendirilmesi konusun da her türlü hizmeti sunmaktayız. Bu anlamda peteklerin tıkanması ve temizlenmesi ile ilgili her türlü sorununuzda firmamıza danışabilirsimiz. Petek temizliğine ihtiyaç olup olmadığının anlaşılabilmesi için şu hususlara dikkat edilmelidir;

  • Peteklerinizin üzerinde ısınmayan bölgeler varsa ve uzun süre geçmesine rağmen hala ısınmıyorsa,
  • Peteklerinizin üst kısmı ısınmıyorsa ve sıcaklık sadece boru ve alt kısımlarda kalıyorsa,
  • Peteklerinizin alt kısmı ısınmıyorsa ve oluşan sıcaklık yetersiz kalıyorsa,
  • Petek musluklarınızdan çok az veya hiç su gelmiyorsa,
  • Peteklerinizden siyah veya koyu kahve renkli ve pis su geliyorsa bu durum da aynı zamanda petek içerisi için kimyasal temizleme gerektiği anlamına gelmektedir.
  • Kombiniz sesli çalışıyorsa veya sıcak suyunuz sürekli olarak kesiliyorsa
  • Kombi bölgelerinde olan basınç sürekli düşüyorsa kombileriniz için petek temizliğine ihtiyaç var demektir. Ayrıca bu durum yüksek fatura olarak da kendini göstermektedir.

Çorlu petek temizleme hizmeti sunan firmamız bu durumlarda sizlerin 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Sunduğumuz petek temizleme ve periyodik bakım hizmetleri ile kombilerinizde yüzde 40’a varan randıman artışı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çorlu Petek Temizleme başlıklı makalemizde Çorlu Petek Temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir