Petek Temizlemenin Faydaları

Petek Temizlemenin Faydaları

Çorlu petek temizleme hizmetleri petek temizlemenin ne denli faydalı olduğunun son derece bilincinde hizmet sunmaktayız. Bu sebeple alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz ile ve en son teknolojik ekipmanlarımız ile yüksek kaliteli bir petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Bu anlamda petek temizleme hizmeti kaliteli ve yüksek standartta yapıldığında oldukça faydalı olmaktadır.

Çorlu Kombi Servisi
Çorlu petek temizleme

Petek Temizleme Hizmetinin Faydaları

Çorlu petek temizleme hizmetleri olarak son derece profesyonel ve belgeli bir petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz bu kaliteli ve üstün petek temizleme hizmetlerinin kalorifer, kombi ve radyatörler için oldukça büyük faydaları bulunmaktadır. Petek temizlemenin faydaları ise şu şekildedir;

  • Kaliteli ve yeterli standartlarda yapımlı petek temizliği faturalarda yüzde 30’a kadar tasarruf sağlamaktadır.
  • Kombi, kalorifer ve radyatörlerin kullanım ömrünün yüzde 40’a kadar uzatabilmektedir.
  • Peteklerin için tamamı ile temizleneceği için daha verimli bir ısınma sağlamaktadır.
  • Kombi, kalorifer ve radyatör arızalarının yüzde 40’lık bir kısmı tıkanan ve dolan peteklerden dolayı kaynaklanmaktadır. Peteklerde yapılacak temizlik ve periyodik bakım olası arızaların önüne geçmektedir.
  • Uzun süre yapılmayan petek temizliği kombi, kalorifer ve radyatör sistemlerinin temelli kullanım dışı kalmasına sebep olabilmektedir. Yapılan bu temizlik bu riskin önüne geçmektedir.
  • Kombi ve kaloriferler gerekli bakımı yapılmadığı zaman binalar ve orada yaşayan kişiler için büyük risk oluşturmaktadır. Bu sebeple bu petek temizliği yasalarca yapılması zorunlu kılınan temizlik hizmetleri arasındadır.
  • Peteklerin içerisinde eyer alan tortu, kireç gibi maddelerin makineli sistem ile temizlenmesi ile sıcak su peteklere eşit bir şekilde dağılmaktadır.
Çorlu Kombi Servisi
Çorlu Petek Temizleme

Belgeli Petek Temizleme

Günümüzde petek temizleme hizmeti sunan birçok kişi ve firma bulunmaktadır. Ama unutulmaması gereken nokta ise petek temizliğinin oldukça zor ve aynı zamanda teknolojik bir donanım ve kaliteli personel gerektiğidir. Ayrıca belgeli şekilde yapılmayan tüm petek temizleme hizmetleri hem büyük bir risk oluşturmakta hem de yasal olarak hiçbir geçerliliği olmamaktadır. Çorlu petek temizleme hizmetleri olarak uygun fiyatlı, donanımlı ve belgeli petek temizleme ve periyodik bakım hizmetleri sunmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Çorlu Petek Temizleme başlıklı makalemizde Çorlu Petek Temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Petek Temizlemenin Faydaları” için 1 yorum

  1. Yıldırım Yanıtla

    Ben 3 yıl petek temizliği yaptırmamıştım. Bu yıl tüm petekleri bide kombiyi temizlettim. İnanılmaz ısı farkı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir