Çorlu Petek Temizleme

Çorlu Petek Temizleme

Çorlu petek temizleme hizmetleri olarak her türlü kombi, kalorifer gibi ürünlerin petek temizlik hizmetini kaliteli ve sorunsuz bir şekilde sunmaktayız. Kaliteli ve teknolojik cihazlarla yapılacak petek temizliği son derece önemlidir. Bunun anan sebebi kombi, kaloriferlerin kaliteli, verimli, yüksek tasarruflu çalışması ve bu cihazların kullanım ömrünün artması için peteklerinin temizliği ve periyodik bakımların profesyonel kişilerce yapılmalıdır.

Çorlu petek temizleme
Çorlu petek temizleme

Bu petek temizleme ve bakımı hizmetlerinin yapılmaması veya aksatılması sonucunda kombi ve kalorifer petekleri ve bunların cihazları zamanla arızalanmaya, düşük verim göstermeye ve yüksek faturalara sebep olmaktadır. Ve bu cihazların kullanım ömrü de oldukça aşağılara inmektedir. Petek temizliğinin aksatılması durumunda uzun vadede binaları ve kişilerin sağlığını tehdit edecek risklerde ortaya çıkmaktadır.

Kalorifer Petek Temizliği

Çorlu petek temizleme hizmetleri olarak kış ayları başında ve kış sonunda kalorifer petek temizliği ve periyodik petek bakımı kesinlikle gerçekleştirilmelidir. Çünkü peteklerin temizlenip gerekli bakımlarının yapılmaması halinde yaşam ve çalışma alanlarında hiçbir suretle gerekli ısı oluşmayacaktır. Bu durum ısınma için çok yüksek faturaların gelmesine sebebiyet verecektir. Kış aylarında ısınmayan ve yüksek ısınma gideri olan ev ve iş yerlerin en temel sebebi kalorifer petek temizliğinin yapılmaması ya da gerektiği kalitede ve profesyonellikte gerçekleştirilmemesidir.

Çorlu Kombi Servisi
Çorlu Kombi Servisi

Bu anlamda firmamız sizler için en kaliteli, tecrübeli ve teknik donanım ile garantili bir kalorifer petek temizliği ve bakımı hizmeti sunmaktadır. Bu amaçla periyodik bakım hizmetleri için gerekli zamanın geldiğinde sizlere haber verilmek suretiyle bu bakım ve temizliği asla unutmamanızı sağlamaktayız. Ekiplerimiz sizler onay vermesi halinde periyodik olarak bu hizmeti sizlere birkaç gün öncesinden haber vererek sağlamaktadır.

Karaca Teknik Kombi Klima Servisi
Karaca Teknik Kombi Klima Servisi

Petek Temizleme Fiyatları

Çorlu petek temizleme hizmetleri olarak kombi, kalorifer ve radyatör gibi cihazların bakım ve petek temizleme işlemleri periyodik olarak en teknik ve teknolojik donanımlarla yaparken uygun fiyatlarla bütçelerin sarsılmamasını sağlamaktayız. Sunduğumuz bu hizmeti sizlere yetki belgeli olarak sunmaktayız bu sayede yasal olarak da yapılması gereken petek temizliği ve bakım hizmetlerini sizlere sunduğumuz belge karşılığında sağlamaktayız. Ve bu hizmeti alanında uzman ve eğitimli personel kadrosu ile sunmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Kombi Bakımı Neden Yapılır? başlıklı makalemizde Kombi bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Çorlu Petek Temizleme” için 3 yorum

  1. Engin Yanıtla

    Geçtiğimiz hafta kombimde arıza olduğunu düşünerek Çorlu Kombi Servisi çağırdım. Yetkili arkadaşlar geldiler ve birkaç kontrol sonrasında sorunun peteklerden kaynaklandığını belirttiler. Yalandan sorun söyleyip ekstra ücret almadan petek temizliği yaptırmamı önerdiler ve temizlik sonrasında inanılmaz fark yaşadım. Çok teşekkürler.

  2. Salih Yanıtla

    Kış aylarında olmamıza rağmen uzman arkadaşlar petek temizliğimizi evimizi pisletmeden derli toplu ve hespalı bir şekilde yaptılar hizmetleri genel olarak çok iyi. Ayrıca petek temizliği sonrasında bazı yerlerde ısınma sorunumuz vardı bunlarda tamamen kayboldu. Normalde kombiyi 35 te çalıştırıp evi 23 dereceye sabitliyorsa şimdi 30 da çalıştırdığımızda 23 dereceye sabitleniyor tasarruf sağlayacak gibi bi gidişle. Çorluda farklı bir firma aramayan Karaca Teknik tek geçerim.

  3. ayhan Yanıtla

    Petek temizliği hizmeti aldım ve çok memnun kaldım. Peteklerimin alt tarfları ısınmıyordu petek temizliğinden sonra artık ısınıyor kendilerine titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim peteklerinizde ısı problemi varsa çorluda petek temizleme yapan iyi bir firmadır kendileri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir