Kombi Servisi

Kombi Servisi Çorlu firması Karaca teknik olarak Kombi bakım ve onarım hizmetleri için Çorlu ilindeki tüm müşterilerimize kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Başvurularınızı dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.
Çorlu kombi servisi bünyesinde yer alan ekibimiz çalışmayan kombileriniz için profesyonel katkı sağlamaktadır. Kombilerinizdeki çalışmama sorunu bazen dikkatsizlikle de olabilir. Vanalardan birinin açılmaması, elektrik düğmesinin kapalı olması gibi durumlar nedeniyle arıza zannedilmesi muhtemeldir. Ancak bazen de bu nedenlerin dışına çıkılması söz konusu olabilir. Ekibimize başvuru yapmanız öncesinde elektrik ve vana kontrolünü yapmanız zaman ve para kaybı olmaması açısından önemlidir.

Çorlu Kombi Servisi
Kombi Servisi

Çorlu kombi servisi bünyesinde kombilerinizin bakımını yapmaktayız. Peteklerde zaman içerisinde tortu ve pislik birikmektedir. Bu tortu petek yıkama makinesi ile basınç yapılarak temizlenmelidir. Ekibimiz makine kullanımı ve sorunsuz petek temizleme için size etkili sonuç verir. Kombi bakımı yapılmasının bu noktada birçok avantajı olduğunu da eklemek gerekir. Öncelikle kombi bakımı yaptırarak tasarruf sağlarsınız. Çünkü petek ısıtmaması nedeniyle doğalgazı sonuna kadar açmanıza gerek kalmaz. Ayrıca bir sorun varsa da daha büyümesini engellemeden çözüm bulunabilir. Bakım işlemleri sırasında, baca borusu, brülör gibi bölümler de elden geçirilir ve ana bölüme bakılır. Firmamız ekonomik şekilde çözümler vermektedir.

Çorlu Kombi Bakımı
Kombi Bakımı

Arıza Kodu Nedir?

Bir kombideki arıza kodu, kombinin ne gibi bir sorunu olduğunun anlaşılması için önemlidir. kombi ekranında arıza olması halinde bu kodlar görülecektir. Ancak bir ayrım olması bakımından arıza kodları marka ve modele göre değişecektir. Bunu bilerek kodların anlamlarına bakılması gerekmektedir. Dilerseniz firmamıza başvuru yaparken arıza kodlarını da belirterek daha önceden sorunun anlaşılmasını sağlayabilirsiniz. Kombiler karmaşık özellikteki ürünlerdir. Bu tesisatta birçok farklı bölüm olduğu için ve kapasite olarak da geniş bir mekanizmadan bahsedildiğinden sorun çıkması da olağandır. Çorlu kombi servisi olarak bu tür sorunların hepsine yanıt vermeyi ve memnuniyetinizi sağlamayı hedeflemekteyiz. Bir hizmetten memnun kalmanız, kurumumuzun işlemlere devam etmesi ve iyi izlenim olması açısından kritik bir konudur. Kombi uzmanlarımız bu nedenle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden çözüm sunmaktayız. Ayrıca ekonomik açıdan iyi bir çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Başlıca hizmetlerimize aşağıda verilen linklerden ulaşabilisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir