Çorlu Kombi Servisi

Çorlu kombi servisi Karaca teknik olarak  kombi arıza onarım işiyle uğraşan ve işinde uzmanlaşan ekip arkadaşlarımız ile profesyonelce hizmet vermekteyiz. 

Karaca Teknik Çorlu kombi servisi her marka kombiye servis hizmeti vermekteyiz. Çalışma bakanlığının istemiş olduğu mesleki yeterlilik belgelerimiz ve MEB onaylı belgelerimiz mevcuttur bu belgelere sitemizin belgelerimiz bölümünden ulaşıp kontrol edebilirsiniz. Bu belgeler ile her marka kombinin bakımını ve arıza onarımını yapmaya yetkimiz vardır

Çorlu kombi arıza onarım servisi
Çorlu kombi arıza onarım servisi

Hizmet Verdiğimiz Markalar

kombi servisi
Çorlu kombi servisi

Yukarıda yazmış olduğumuz tüm markalara profesyonel şekilde petek temizleme işlemide yapmaktayız. Çorlu başta olmak üzere çevre iller ve ilçelere de hizmet verilir. Ayrıca bu hizmetlerimiz 7/24 yapılır. Evlerde mevcut olan sıcak su ve ısıtma aracı olan kombilerinizin tamiri veya bakımı için donanımlı teknik ekibimiz ile gereken görevler itina ile yapılır. Tamir ve bakım için yapılan bütün işlemler garanti altında yürütülür.

Firmamız bu konuda kendini geliştirdiğinden dolayı tamir edemeyeceği bir kombi mevcut değildir. Ancak kombinin tamir edilmesi gereken kısım müşteriyi rahatsız edecek veya uzun sürecek ise Çorlu kombi servisi tarafından firmamıza ait atölyeye alınır. Bunlarla birlikte herhangi bir parçanın değiştirilmesi için de yine firmamıza ait mobil servis araçlarından yararlanabilirsiniz. Yaptığımız bu hizmetin amacı sizlere en hızlı şekilde hizmet vermektir. Siz değerli müşteriler firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz takdirde saat kaç olursa olsun yani 7/24 bizi arayabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Montajı

Kombi montajı işlemi şirket tarafından uygun görülen kurallara göre yapılır. Ayrıca baca bağlantı işlemi gibi önemli işlemler yalnızca uzmanlar tarafından, sertifikalı ve Çorlu kombi servisi onaylı kişiler tarafından yapılır. Bazı kişiler daha ucuza yapmaya kalkışır ancak bu konu hakkında uzman olmadığı için yaptığı işi de doğru yapmayacaktır. Buda sizlerin sağlığını tehlikeye atacaktır. Kesinlikle bu işlem için çalıştıracağınız kişinin uzman olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Çorlu bosch kombi servisi
Çorlu bosch kombi servisi

Kombi Bakımı

Kombi bakımı da yine diploması bulunan ve tecrübeli kişiler tarafından yapılır. Kesinlikle vergi levhası olmayan ve eğitim almamış kişilere sağlığınız ve sevdikleriniz açısından kombinizi emanet etmeyiniz. Çünkü bu gibi işlemler uzmanlık gerektiren işlemlerdir.

Kombi Kullanım Ayarları

Vatandaşların bilmesi gereken çok önemli bir husus vardır. Kişinin kullandığı kombi ile komşusunun kullandığı kombinin marka modeli farklı ise ısı ayarı da eşit değildir. Bunu kontrol de edebilirsiniz. Ayrıca izolasyonun ve dairenin ara katlarda olması da etki eden faktörlerdendir.

Çorlu Kombi Servisi” için 8 yorum

 1. beyuzman4 Yanıtla

  Kombi Bakımı için tercih edebilirim sizi kombi servisi olarak çok iyi ve ilgili olduğunuzu duydum.

 2. Murat Yanıtla

  Yakında bizim bölgeye de doğal gaz gelecek, sanırım önümüzdeki 2 kışı daha doğal gazsız geçireceğiz ancak çalışmaların başlaması sevindirici. Bakalım Kombi konusunda bizi ne sürprizler bekliyor olacak 🙂

 3. Tarık Yanıtla

  Kombi bakımı hususunda işin pirisiniz özellikle her markayla çalışmanız ve anlamanız harika. Kombi dışında birde petek temizliği kaldı onuda önümüzdeki hafta ayarlayacağız inşallah

 4. Aylin Yanıtla

  Tertipli güleryüzlü servis. Uygun fiyata kombimizi tamir ettiler tesekker ederiz.

 5. Erkan Yanıtla

  Ellerinize sağlık. Kombi servisi olarak gayet tecrübeli bir servis ve uygun ücret. Kombi servisi olarak arkadaşları tavsiye ederim.

 6. ahmet Yanıtla

  kendilerine teşekkür ederim servise geldiklerinde oldukça cana yakın ve güler yüzlülerdi işlerinde de bi o kadar kaliteliler.

 7. cemil dogancan Yanıtla

  Bir telefonla işimi hallettiler. Hızlı ve güvenilir bir servis. çok teşekkürler.

 8. Hatice Yanıtla

  Çorlu kombi servisi hizmeti aldım arkadaşlar güler yüzlü ve uygun ücretle iş yaptılar. Bir önceki gelen firma 460 lira fiyat verdi. Karaca teknik 240 liraya arızayı giderdi. Buradan tekrar teşekkür ederim Çorlu kombi servisi çalışanlarına.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir