Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Çorlu kombi servisi karaca teknik, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi bakımı, petek temizleme, arıza tespit ve onarımı hizmetleri sunmaktadır. Her marka ve modelde kombi için eğitimli profesyonel teknik ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Yaşam alanlarının konforunu arttıran ve standartlarını yükselten kombiler hayatı kolaylaştıran teknolojik cihazlardır. Kombilerin her yıl bakım yapılarak daha verimli çalışması sağlanır. Teknik servisimiz evinizde ya da iş yerinizde bulunan kombilerinizden daha iyi faydalanabilmeniz için sizlere bakım hizmeti sunmaktadır. Kombilerinizde meydana gelen herhangi bir arıza durumunda sizi mağdur etmeden hızlı servis hizmeti ile kısa sürede sorununuzu çözeriz. Soğuk kış günlerinde zor durumda kalmamanız için servis ağımızı genişleterek en hızlı servis ve hizmet sunumunu gerçekleştiriyoruz. Kombinizi yerinde tamir ederek günlerce kombi tamir ve bakımı için beklemenize gerek kalmadan aynı gün içerisinde kombinizin tamir ve bakımını gerçekleştiriyoruz.

Çorlu 7/24 Kombi Servisi
Çorlu 7/24 Kombi Servisi

Kombi Bakımı

Kombiler kış aylarında yoğun kullanıldığından kış bitiminde ya da yaz sonunda mutlaka bakım yapılması gerekir. Zira kış boyu kullanımı esnasında kombi içerisinde oluşan tozlanma veya tıkanıklık kombinin daha fazla enerji ile daha az verimle çalışmasına sebep olur. Bakım yapılmayan kombiler daha çok arızalanır ve kısa ömürlü olur. Yeni bir kışa hazırlanırken kombinizin bakımını düzenli olarak yaptırırsanız kombi daha az enerji harcayarak daha iyi ısıtacaktır. Çorlu kombi servisi karaca teknik olarak kombi bakımınızı evinize herhangi bir kirlenme ve zarar vermeden çok kısa sürede gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman eğitimli teknik ekibimiz kombi bakımınızı en mükemmel şekilde yapar. Bu bakım sonrası kombiniz kış boyunca arızalanmadan daha verimli bir şekilde çalışır. Kombi bakımı kombinizin ömrünü de uzatarak daha uzun yıllar düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.

Çorlu Kombi Servisi
Çorlu Kombi Servisi

Kombi Arıza Tespit ve Onarımı

Kombi arıza durumlarında teknik ekibimiz profesyonel çalışma prensibi ile arızayı kısa sürede tespit ederek yapılması gerekenleri size bildirir. Arızanın giderilmesi için sizin de uygun olduğunuz bir saatte evinize gelerek tamir işlemini yerinde yapar. Teknik kadromuz her marka ve modeldeki kombi tamir ve bakımı için eğitim almıştır. İşinde uzman tecrübeli ve deneyimli kişiler olan ekibimiz arızayı kısa sürede giderir. Böylece soğuk kış günlerinde sıkıntı yaşamadan sorununuz halledilmiş olur. Arıza ve onarım için parça değişimi gerekli olduğunda garantili parça değişimi yapılır. Kombi servisimizden güvenli servis hizmeti alabilirsiniz.

Çorlu petek temizleme
Çorlu petek temizleme

Petek Temizleme Hizmetimiz

Teknik servisimiz kombi tamir, bakım ve onarımının yanı sıra petek temizleme hizmeti de vermektedir. Çünkü kombi çok iyi çalışsa bile petekleriniz kir ve pas tutmuş ise iyi bir ısınma sağlayamazsınız. Bu nedenle peteklerinizin her yıl iyi bir şekilde temizlenmesi gerekir. Petek temizliği yapan ekibimiz asla evinizi kirletmeden ve zarar vermeden profesyonel teknikler ile petek temizleme yapar. Petek temizliğinde kullanılan en yeni teknoloji ile üretilmiş cihazlarımız ile hizmet veririz. Petek temizleme cihazlarımız ile çok kısa bir sürede petek temizliğini gerçekleştiririz. Böylece sizin değerli zamanınızı almadan hızlı servis imkânımız ile müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlarız.

Çorlu petek temizleme
Çorlu petek temizleme

7/24 Hizmet Anlayışı İle Çalışırız

Hizmette sınır yoktur anlayışı ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Çorlu kombi servisi karaca teknik olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin zor durumda kalmaması için gün ve gece boyu çalışırız. Hafta sonu ve Pazar günleri de çalışan teknik ekibimiz size bir telefon kadar uzaktadır. Çağrı merkezimizi aradığınızda ekibimiz size yardımcı olmak için hazır bekler. Bazı küçük sorunlar telefonda bile halledilir. Diğer sorunlarda çağrı merkezimiz arıza kaydı oluşturarak en kısa sürede adresinize hızlı servis ekibimizi gönderir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir