Çorlu Klima Servisi, Klima Tamiri

Klima Tamiri

Sıcak yaz aylarında klima arızası kabusunu yaşamamak için Çorlu klima servisi firmamızdan destek alabilirsiniz. Hemen her ay kullanım alanı olan klimalar özellikle yaz aylarında zaruri bir ihtiyaçtır. Hele ki Çorlu gibi yaz sıcaklarının zirvede yaşandığı yerlerde klimaların bakım ve tamiri ihmal edilmemelidir.

Klima Arızaları

Klimalar yaz başından yaz sonuna kadar aralıksız çalışmaya devam eder. Hem yüksek performansla çalışması hem de dış etkenlerden dolayı klima arızaları yaşanabilir. Klimalar genelde iç ve dış ünite olmak üzere iki parçadan oluşur. Arızalar her iki üniteden de kaynaklanabilmektedir.

Bazen arıza küçük aksaklıklardan kaynaklanır be basit bir müdahale ile giderilebilir. Bazen de klimanın bazı aksamları bozulabilir ya da çalışamaz duruma gelebilir. Yanlış gelen elektrik akımı da çoğu zaman klimanızda kalıcı hasarlar bırakacaktır. Bu gibi arızalar Çorlu klima servisi firmamızca tespit edilecek ve giderilecektir.

Karaca Teknik Kombi Klima Servisi
Karaca Teknik Kombi Klima Servisi

Arıza Tespiti

Klimanız hiç çalışmayabilir, çalışırken ses çıkarabilir ya da performansı düşük olarak çalışabilir. Tüm bu belirtiler bir arızanın varlığına delalettir. Servisimizi aradıktan sonra en kısa sürede adresinize gelerek çalışmaya başlayacaktır. Klimanızla ilgili yaşadığınız sorunu aktarmanız halinde arızayı bulmak daha kolay olacaktır.

Klimanızda ilk olarak gerekli kontroller yapılarak arıza tespiti yapılacaktır. Arızanın anlaşılamaması halinde teknolojik cihazlar yardımıyla tespit nokta atışı olarak yapılacaktır. Arızanın doğru şekilde tespit edilmesi tamir için en önemli husustur. Bundan sonra klimanın tamiri aşamasına geçilecektir.

çorlu klima servisi

Klima Onarımı

Arıza tam ve doğru olarak tespit edildiyse onarım oldukça kolay olacaktır. Adresinize donanımlı bir şekilde gelen ekibimiz gerekli müdahalelerde bulunacaktır. Bazı ekipmanlar kullanılarak yapılabilecek olan tamirler yapılacaktır. Eğer gerek varsa yedek parça temine dilerek değişimler yapılacaktır. En kısa sürede klimanız sağlam bir şekilde size teslim edilecektir. Tamir yapıldıktan sonra klima kontrol edilerek nasıl çalıştığından emin olunacaktır.

Profesyonel Hizmet

Firmamız bünyesinde tüm çalışanlarımız alanında uzman ve eğitimli kişilerdir. Yıllara dayanan deneyimleri ile sizlere en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunacaklardır. Çorlu klima servisi firmamız sayesinde klimanız ilk günkü performansı ile tam verim halinde çalışacaktır.

Çorlu Klima Servisi, Klima Tamiri” için 4 yorum

 1. Harun Yanıtla

  Arçelik klima almıştım onu kullanıyorum. İnternette bi araştırma yapayım dedim ve gaz dolum süresi geldiği yazıyor. Klimalarda gaz doldurma işlemi ne kadar sürede bir yapılmalı

  • admin YazarYanıtla

   Merhaba Harun bey… Gaz dolum süresi diye bir zamanlama yoktur, Klimanızın ısıtma ve soğutma performansında azalma yok ise gazı normaldir. Tavsiyemiz her sezon geçişinde klima bakımı yaptırmanız yönünde olacaktır. Klima bakımı esnasında klima gazıda kontrol edilmektedir. İyi günler dileriz.

 2. Kemal Yanıtla

  klimanın borusu çatlamış, delinmiş. Nasıl oldu bilmiyorum ama bu şekilde bir işe yaramıyor. Tamiri olur mu bunun yoksa yeni almak mı uygun olur

  • admin YazarYanıtla

   Merhaba Kemal bey. Klimanızın borusu alüminyum boru mu ? bakır boru mu? bakır boru ise tamir olabilir. Alüminyum boru ise yenisiyle değişmesi gerekmekmetedir. Dİlerseniz 0282 673 31 66 numaralı iletişim hattımızı arayarak deteylı bilgi alabilirsiniz. İyi Günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir