Çorlu Klima Servisi, Klima Sökme Takma

Klima Sökme Takma

Gittiğiniz her yere götürebileceğiniz klimanızın sökülüp takılması için Çorlu klima servisi firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Klimalar sıcak yaz aylarının olmazsa olmazıdır. Artık her evde, işyerinde, kurumsal binada ya da sosyal mekanlarda iklimlendirme sistemleri kullanılmaktadır. Böylece hayat kaliteniz de artacaktır.

Çorlu klima servisi

Profesyonel Hizmet

Klimalar pek çok farklı türde olabilmektedir. Konutlarda kullanılan klima ile kurumsal yerlerde ya da sosyal alanlarda kullanılan klimalar farklıdır. Hatta aynı klimanın farklı markalara ait olması halinde bile aksamları farklılık gösterecektir. Bu yüzden amatörce müdahaleler gereksiz olacaktır. Masraftan kaçmaya çalışırken klimanıza ve hatta kendinize zarar vererek daha büyük masraflara girebilirsiniz. Bu yüzden servisimizi arayarak profesyonel hizmet almak en doğrusudur.

Çorlu klima servisi firmamız bünyesinde çalışan tüm servis elemanlarımız alanında uzman ve yetkili kişilerdir. Gerekli eğitimlerini tamamlamış, sertifikaları tam ve uzun zamandır bizimle çalışan deneyimli kişilerdir. Ustalarımız tüm klima marka ve modelleri alanında uzmandır. Sanki kendileri monte etmiş gibi en kısa sürede başarı ile sökecek ve yeniden monte edebileceklerdir.

klima montajı

Montaj – Demontaj

Klimalar tiplerine göre demirbaş ya da taşınabilir eşya olabilmektedir. Taşınabilir olan klimanızı istediğiniz yere götürmeniz mümkündür. Taşınırken klimanızı söküp gittiğiniz yere götürebilir ve orada takarak yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak klimanızın tipine göre sökülmesi ve takılması farklılık göstermektedir. Klimanın sadece duvardan indirilmesi yetmeyecektir. Pek çok elektrik bağlantısının kontrol edilmesi gerekir. Aynı zamanda artık su borusu gibi diğer aksamlar da özenle çıkarılmalıdır. Aynı işlemler dışarıda bulunan ünite için de yapılmalıdır.

Klimalar kendi başınıza montaj ve demontaj yapabileceğiniz basit ürünler değildir. Bu yüzden mutlaka firmamızdan destek almalısınız.

Klima bakımı

Uygun Fiyat Avantajları

Klima sökme takma hakkında pek çok fiyat duyabilirsiniz. Ancak unutmayın ki her klima birbirinden farklıdır. Fiyatlar da klimanıza ve tabi ki yapılacak işe göre şekillenecektir. Bu yüzden tek fiyat uygulaması müşteri çekmek için bir bahanedir. Bunun yerine firmamızı arayıp klimanızı bildirerek tam ve doğru şekilde fiyat öğrenebilirsiniz. Çorlu klima servisi firmamız klima montaj demontaj işini sıklıkla yaptığı için uygun fiyatlar sunmaktadır.

Çorlu Klima Servisi, Klima Sökme Takma” için 2 yorum

  1. Hasan Yanıtla

    Duvara monte edilmesi gereken klimam var. Servis takmaya geldi takamadı duvarın delinmesi gerek dedi. Duvarı delersem yönetim izin vermez. Ne yapacağımı şaşırdım.

    • admin YazarYanıtla

      Merhaba Hasan bey, yerinde inceleme yaparak size muhakkak alternatif bir montaj seçeneği sunabiliriz. Detaylı bilgi ve randevu için 02826733166 numaralı iletişim hattımızı arayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir