Çorlu Klima Servisi, Klima Montajı

Klima Montajı

Taşınabilir bir eşya olan klimanızı götürdüğünüz yerde montajı yapılacaksa Çorlu klima servisi firmamızı arayarak teknik destek alabilirsiniz. Klimalar evin demirbaşı değildir ve taşındığınız her yere götürmeniz mümkündür. Ancak klimayı takıp sökmek kendi yöntemlerinizle oldukça zor olacaktır. Çünkü klimalar genelde iki üniteden oluşur. Evde iç ünite sabitken dışarıda da dış ünite sabittir. Her ikisinin de ayrı ayrı takılıp sökülmesi gerekir. Bunun için mutlaka profesyonel yardım almalısınız.

Çorlu klima montajı

Klima Sökme Takma

Klimalar duvara sabit kullanılan ürünlerdir. Bunun için duvarda milimetrik hesaplarla yer açmak ve klimayı sağlam bir şekilde monte etmek gerekir. Doğru şekilde monte edilmeyen klima her an düşebilecektir. Klimanıza zarar gelmesinden ziyade aile bireylerinizin can tehlikesi de oluşacaktır. Bu yüzden amatör yöntemlerle uğraşmak yerine servisimizden yardım almalısınız.

Klima sadece duvar monte edilen bir ürün değildir. Aynı zamanda elektrik kablolarının bağlantıları da yapılmalıdır. Klimadan çıkan suyun akacağı yer ayarlanmalıdır. Tüm bu bağlantılar mutlaka profesyonel olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde elektrik kaçağı gibi sebepler kendinize zarar verebileceğiniz gibi klimanıza da zarar verebilirsiniz.

Karaca Teknik Klima Kombi Servisi

Yetkili Servis

Yeni aldığınız klimanız ilgili markanın servisi tarafından gerekli şekilde monte edilecektir. Ancak daha sonra taşınmaya kalkmanız halinde bu servis size ücretli olarak hizmet sunacaktır. Takdir edersiniz ki yetkili servis olunca randevu bulmak zorlaşacak ve fiyatlar katlanacaktır. Bununla uğraşmak yerine servisimizden destek alabilirsiniz.

Çorlu klima servisi firmamız tamamen yetkili ve izinli olarak faaliyet göstermektedir. Firmamızın tüm yasal süreçleri tam olduğu gibi servis personellerimiz de tüm sertifika ve izinlere sahiptir. Tek bir klimanın yetkili servisi olmak yerine tüm klima markaları için sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Böylece güvenle klimanızı teslim edebilir kısa sürede uygun fiyata çözüme kavuşabilirsiniz.

Klima Montajı Çorlu

Uygun Fiyatlar

Klima montajı en çok taşınma safhalarında ihtiyaçtır. Taşınma gibi maddi olarak külfetli ve yorucu bir aşamada size yardımcı oluyoruz. Fahiş fiyatları unutun ve klimanızı en uygun fiyatlara monte ettirin. Bunun için Çorlu klima servisi firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz. En kısa sürede çözüm sunulacaktır.

Çorlu Klima Servisi, Klima Montajı” için 4 yorum

 1. Cevher Yanıtla

  evi taşıdık klima montajı için servis arayışımız sonunda karaca teknik klima servisi ile iletişime geçip sorunsuz şekilde işimizi hallettik. Kendileri anlayışlı kibar ve titiz çalışan bir firma tavsiye ediyorum.

  • admin YazarYanıtla

   Merhaba Cevher bey;
   Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Klima ve kombi servisi ile ilgili her konuda bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

 2. Burak Yanıtla

  Sıfır ya da ikinci el klima bulur mu sizde? Piyasada biraz araştırdımda Çorlu‘da bütçeme uygun klima bulamadım. Hiç değilse ikinci el alayım işim görülsün.

  • admin YazarYanıtla

   Merhaba Burak bey.
   Sıfır klima satışımız mevcut değildir.
   İkinci el klimalarımız mevcuttur.İkinci el klimalarımızın tüm bakımları tarafımızca yapılmıştır. Dilerseniz klima montajınıda biz yapabiliriz. 0282 673 31 66 numaralı iletişim hattımızı ararsanız deteylı bilgi verebiliriz.
   İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir