Çorlu Klima Servisi Bakım Onarım

Çorlu klima servisi bünyesinde klimalarınızın bakım onarım işlemlerini yapmaktayız. Dilediğiniz zaman başvuru yapabilir ve sonuç alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kombi servisi hizmetimizde bulunmaktadır.

Klima Ne Zaman Bakıma İhtiyaç Duyar

klima bakımı
klima bakımı

Çorlu klima servisi bünyesinde ihtiyaç duyan klima bakımı işlemlerini yapmaktayız. Çorlu ilindeki kişiler ve kurumlar klimaları bahar aylarında çalışmadan önce bakım sinyali verebilmektedir. Bu şekilde içerideki beklemeye bağlı tozun giderilmesi sağlanır ve diğer klima sorunlarının da önüne geçilir. Klimalarınızın filtreleri havadaki kötü bölümü dengelemek için birikim yapar. Bu nedenle de klimalar belli zamanlarda bakıma ihtiyaç duyar. Bakım olmazsa klima için pislikler zamanla diğer bölümlere zarar verebilir. Klimanızın rutin bakımını, senede en az bir en çok iki kere olmak üzere yaptırmanız önerilir. İlçelerden de başvurularınızı yapabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Klima Montaj İşlemi

Çorlu klima kombi servisi
Çorlu klima kombi servisi

Çorlu klima servisi bünyesinde klima montajı yapılacaksa ya da sökülecekse teknik ekibimizle sorunsuz işlem yapılmaktadır. Klimalarda eğer yanlış montaj olursa hasar görülme durumu olabilir. Bu nedenle doğru bir ekip tarafından montaj demontaj olması gerekir. Ekibimiz bu anlamda sizin için garanti vermektedir. Yani tecrübe ve malzeme uygulama eğitimi açısından başvurularınızı yapabilirsiniz. Montaj işlemlerine genel olarak bakılırsa dış ve iç ünitenin yerleşimi söz konusudur. İç ünite ile dış kısım birbirine bağlıdır ve dışarıdaki alanın da yüksekte olması gerekir. Ayrıca üzerine pek dış etken gelmemesi daha iyidir. Şartlara göre en uygun şekilde yerleşim olmalıdır. İç kısımda da önce yukarıda duvar üstünde bir yer ayarlanır ve sonra da yerleşim sağlanır.

Klima Kumandası Çalışmıyorsa

çorlu klima servisi
çorlu klima servisi

Çorlu klima servisi olarak klima bünyesindeki birçok soruna çözüm bulmaktayız. Klima kumandasının çalışmaması da bu sorunlardan biridir. Örneğin batarya bitmesi en yaygın nedenlerdir. Batarya bitmesi nedeniyle kumanda kapanır ve algılayıcıları da aktif olmaz. Ancak pil değişmesine rağmen yine de çalışmıyorsa o zaman klima iç kısmına bakmak gerekir. Yani klimaların iç bölümündeki algılayıcılarının tam temas etmemesi gibi durum olabilir. Bunun net şekilde çözümü için firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. nedenlere odaklanarak bu sorunda ve diğer tüm sorunlarda çözüm üretmekteyiz. Memnuniyetiniz kurumsal güvencemizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir