Çorlu Ariston Kombi Servisi

Çorlu Ariston Kombi Servisi

Çorlu ariston kombi servisi olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışıyor ve Çorlu bölgesinde onurla hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin sıkıntısız bir şekilde ısınmalarını sağlamaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile en çok tercih edilen kombiler arasında yer almaktayız.

ariston kombi servisi
ariston kombi servisi


Çorlu ariston kombi servisi çalışanları firma tarafından gerçekleştirilen eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde çalışanlar çok iyi teknik bilgilerle donatılırlar ve müşterinin taleplerine en doğru şekilde geri dönüş sağlanır.

Kombi modellerinde veya yedek parçalarda görülen problemler önlem alınmaz ise ileri de daha büyük sorunlar teşkil edebilir. Basit teknikler ile yapılan uygulamalar, yedek parçaların bozulmasına yol açabilir.

Olası Kombi Sorunları:

1)Kombi çalışıyor ama ısıtmıyorsa

2)Kombi hiç çalışmıyorsa

3)Kombi patlamalı yanıyorsa

4)sıcak su açıldığında petekler çok sıcak ise

5)Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk ise

6)Kombiniz su akıtıyorsa

7)Kombi ses yapıyorsa

Deneyimli teknik kadromuzla en iyi şekilde kombi servisi, kombi bakımı, petek bakımı ve kombi arıza hizmetleri sunuyoruz.

8)Kombi sıcak su vermiyorsa

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin güler yüzlü ve huzurlu bir hizmet anlayışımız vardır. Bu doğrultuda yolumuza her daim devam etmekteyiz. Ariston marka kombilerimizin 1 yıl garantisi vardır.

Başlıca hizmetlerimize aşağıda verilen linklerden ulaşabilisiniz.

Bir önceki yazımız olan Çorlu Alarko Kombi Servisi başlıklı makalemizde Alarko Kombi, Alarko kombi servisi ve Çorlu Alarko Kombi Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir