Baymak İdee Arıza Kodları

Baymak İdee arıza kodları üzerinde gösterge paneli olmayan LED ışıklarla hatasını gösteren kombiler arasındadır. Arıza durumunda çeşitli işaretlerle sorun olduğunu belli eden Baymak İdee kodları yanıp sönen ve farklı renklerde olan bu sinyaller arızanın nedeni hakkında size bilgi verecektir. Şimdi bu kodları yakından inceleyelim.

Baymak İdee Arıza Kodları

Aralıklı Yeşil Işık Yanması: Cihazın çalıştığını gösterir. Suyu ve ısıtma sistemi normaldir.

Yanıp Sönen Turuncu Sinyal: Bakım yapılması zamanının geldiğine işarettir. Uzmanınızı arayarak rutin bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Yeşil Işığın Sönmesi: Yeşil ışığın sönmesi kombinizin kilitlendiği anlamına gelir. Kod 1 sıcaklık koruması, ateşleme sorunları, parametre ve sıcaklık koruması gibi hatalara işaret eder.

Kırmızı Işığın Sönmesi: Baymak arıza kodları arasında maksimum sıcaklığa karşı koruma olduğunu işaret eder. Servis çağırmalı ve sorunun neden olduğunu öğrenmeniz gerekir.

Aralıklı Yanan Turuncu Işık: Merkezi ısıtma sisteminde tam yük olduğuna işaret eder. PC programlama modunun aktif olduğu ve servis desteği gerektiğine işarettir.

Çorlu baymak kombi servisi

Baymak Arıza Kodlarının Çözümü İçin Kime Danışmalı?

Herhangi bir Baymak arıza kodu söz konusu olduğunda hemen teknik servisinizi aramalısınız. Çünkü cihazın temel alanlarında ciddi problemler olabilir. Reset sonucu sorununuz düzelmiyorsa farklı sorunlar olabilir. Bazen gaz vanalarının kapalı olması ya da suyun bitmesi söz konusu olabilir. Basit problemlerin giderilmesi suyun verilmesi ya da kombinin temizlenmesiyle kısa sürede sağlanır. Ancak problem ciddiyse kombinizi değiştirmenize neden olacak sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Baymak kombi servisi Çorlu

Baymak kombiniz ile sıkıntı yaşıyorsanız özel Çorlu baymak kombi servisi olarak bizlere 7/24 02826733166 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir