Ariston Kombi 111 Arıza Kodu

Ariston Kombi 111 Arızası

Kombi kullanırken oluşan sorunun ne olduğunu da bilmek gerekir. Aksi takdirde pek çok istenmeyen sorun ortaya çıkabilir. Bu sorunların ortaya çıkmasına hemen müdahale etmeniz için firmamız size kullandığınız kombinin modeline göre arıza kodu yardımı sunar. Kombi arızaları için sunduğumuz arıza kodları yardımı ile kimi zaman teknik servise bile ihtiyaç duymadan sorunu anında ortadan kaldırırız.

111 Arıza Kodu

Yetersiz su dolaşımı ile kombi karşılaştığında size doldurma tuşuna bas işaretini verir. Bu da 111 arıza kodu ile belirtilir. Bu kod ekranda belirdiğinde yanında mutlaka üç su damlası işareti de çıkar. Ayrıca ekranda doldurma tuşuna bas yazısını da görebilirsiniz. Bu sembol ile karşılaştığınızda kombinin su doldurma tuşuna basmanız gerekebilir. Ancak yine de sorunda bir çözüm olmuyorsa ve arıza kodları oluşmaya devam ediyorsa,bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız kombi bakım ve arıza giderme konusunda alanının bir numarasıdır. Kombi sorunlarına hemen müdahale edilmediği takdirde sorun ileride daha da büyük bir hale ulaşır. Bu durum da sizin hem can güvenliğinizi tehdit eder. Hem de sizi ekonomik olarak oldukça fazla bir maliyet ile karşı karşıya getirir. Bu nedenle de kombilerin bakımlarını düzenli yapmak ve arıza ile karşılaşıldığında hemen müdahale etmek oldukça önem taşır. Çorlu ariston kombi servisi olarak her zaman en doğru yardıma ulaşmanız firmamız tarafından sağlanır. Alanında uzman teknik ekibimiz sayesinde hiçbir sorun ile karşılaşmadan kombi arızanız giderilir. Üstelik firmamız size sunduğu hizmetleri uygun fiyatlar ile karşınıza çıkarır.

Bir önceki yazımız olan Ariston Kombi 103 Arıza Kodu başlıklı makalemizde 103 Arıza Kodu, Ariston 103 Arıza Kodu ve Ariston Kombi 103 Arızası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir