Ariston Kombi 104 Arıza Kodu

Ariston Kombi 104 Arızası

Ariston kombi arıza kodları konusunda en doğru yardıma firmamız hizmetleri ile uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Kombi kullanıcılarının en fazla tercih ettikleri markaların başında Ariston gelir. Ariston kombilerde oluşan arızaların mutlaka Ariston Çorlu kombi servisimiz tarafından çözüme ulaşması gerekir. Kombiler kullanılırken oluşan sorunlar sizi soğuk günlerde işe yaramayan bir kombi ile karşı karşıya bırakabilir. Ya da önlem alınmayan sorunlar nedeni ile sorun kısa sürede oldukça büyük bir hale ulaşır. Bu gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmamak için de firmamızın sevisinden yardım alabilirsiniz. Ariston markası ve modelleri için en doğru yardımı size sunarız. Bunun için öncelikle Ariston kombi  arıza kodu hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bilgi sahibi olarak istediğiniz yardımın size daha kısa sürede ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

104 Arıza Kodu

Yetersiz dolaşım sorunu olarak ortaya çıkan 104 arıza kodu pek çok kombide karşımıza çıkabilir. Kombilerde dolaşım sorunu oluşmasının pek çok nedeni olabilir. Ancak öncelikli olarak yapmanız gereken su basıncını kontrol etmenizdir. Su basıncının olması gereken seviyeden aşağıya düşmesi 104 arıza koduna sebep olabilir. Bu nedenle de su basıncını 1 barın üzerine çıkarın. Arızanın devam etmesi durumunda da Reset tuşuna basın. Reset tuşuna üç kere bastığınız halde sorun yine de çözüme ulaşmıyorsa teknik destek alabilirsiniz. Çünkü 104 arıza kodunun oluşmasının nedenleri arasında filtrenin tıkanması ya da pompanın sıkışmış olması da yer alır. Profesyonel teknik servis ile istediğiniz çalışmaları yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ariston Kombi 111 Arıza Kodu başlıklı makalemizde 111 Arıza Kodu, Ariston 111 Arızası ve Ariston Kombi 111 Arıza Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir