Ariston Kombi 103 Arıza Kodu

Ariston Kombi 103 Arızası

Kombi arıza kodları için alacağınız en doğru yardımı size sunarız. Bu sayede de kombinizi uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanma şansı elde edebilirsiniz.

Kombi kullanımı konusunda insanlar oldukça hassas davranır. Kombide oluşan en ufak bir sorun bile kısa sürede çözüme ulaşmalıdır. Aksi takdirde de istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu sonuçların ortaya çıkması ise daha büyük sorunları da beraberinde getirebilir.Bu nedenle de anında çözüm bulmak kombi kullanımında son derece önemlidir.

103 Arıza Kodu

Kombilerdeki en önemli noktaların başında su dolaşımı gelir. Su dolaşımı eğer yetersiz olursa kombi bu durum karşısında arıza verir. Kombideki su dolaşımının yetersiz olması ise 103 arıza kodu ile ifade edilir.

Kombilerdeki su dolaşımının yetersiz olup olmadığı bar göstergesi ile kontrol edilir. Çünkü bar göstergesi 1 rakamının altında ise bu durum kombideki su dolaşımının yetersiz olduğu anlamına gelir. Bunun gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmamak için de su basıncını kontrol ederek eksik olduğu takdirde tamamlayınız. Ancak basınç seviyesini normal hale getirmenize rağmen sorun çözülmüyorsa mutlaka teknik yardım için bize başvurunuz. Kombi arıza kodu belirttiğinizde profesyonel çalışanlarımız size en doğru yarımı da sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir