Ariston 306 Arıza Kodu

Ariston 306 Hata Kodu

Ariston 306 Arıza Kodu Firma olarak her zaman kombilerin uzun süre garantili kullanılmasını olanaklı hale getiririz. Bu noktada da siz de bizden yardım alabilirsiniz. Garantili hizmet için Çorlu ariston kombi servisi olarak size yardımcı oluruz. Sunduğumuz yardım ile de artık kombilerinizin performansında da daha memnun olursunuz. Firmamız hizmet kalitesi kadar fiyat uygunluğu konusunda da size yardımcı olur. Her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütçenize uygun teknik destek almak firmamız ile son derece kolay bir hale gelir.

Ariston 306 Arıza Kodu

Ariston 306 Arıza Kodu
 • Ariston 306 Arıza Kodu
 • Kart arızası

Arıza kodu konusunda firmamızın sağladığı yardımların başında gelir. 306 Arıza Kodu anakart arızası olarak karşınıza çıkar. Anakart ve sistemlerinde oluşabilecek en ufak bir sorun bile 306 arıza kodunu açığa çıkarır. Bu konuda bir sorun gören kombi kullanıcısının derhal sorunu çözmek için firmamıza başvurması gerekir.

Bir önceki yazımız olan Ariston 601 Arıza Kodu başlıklı makalemizde Ariston 601 Arıza Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Ariston 306 Arıza Kodu” için 2 yorum

 1. Cevdet Yanıtla

  Çorlu’da oturuyorum bende ve Ariston kombi kullanıyorum. 306 uyarısını bende almıştım ciddiye almadım ertesi gün kayboldu. Önlem almak gerekir mi?

  • admin YazarYanıtla

   Merhaba Cevdet bey. Ara ara ariston 306 arıza kodunu görüyor olmanızın nedenlerinden bir tanesi voltaj dalgalanması olabilir. Konuyu biraz açmak gerekirse normal şartlarda 220V olan elektrik voltajınız bir nedenden ötürü 220V altına düşmüş ise ( Ana şebekeden kaynaklanan arıza yada sistemsel bir neden ile ) Ariston marka kombinizde 306 hata kodunu görürsünüz.

   Tedbir olarak size tavsiyem ise kombinize elektrik voltaj regülatörü taktırmanız yönünde olacaktır. Elektrik voltaj regülatörleri Enerji 220V aşağı yada yukarı çıktığı zaman voltajı dengeler ve kombinizin kartını arıza yapmaktan kurtarır. Son olarak bu arızayı sık sık görüyor iseniz kartınızda uzun vadede kalıcı hasar bırakabilir ve kartın değişimi söz konusu olabilir. Tavsiyemiz voltaj regülatörlerini araştırıp kombinize takmanız yönündedir.
   İyi günler dileriz Cevdet bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir