Arçelik DGK 20 HPT LCD Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HPT LCD Arıza Kodları

Arçelik  DGK 20 hpt lcd arıza kodlarını bu yazımız içinde siz değerli kullanıcılar için derledik. Kombinizdeki arıza kodunun ne anlama geldiğini ve nasıl çözüme ulaşması gerektiğini yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz. Arçelik DGK 20 HPT LCD Arıza Kodları ile aklınıza takılan her hangi bir konuda yazı altına yorum yaparak yada telefon ile destek alabilirsiniz.

Arçelik DGK 20 HPT LCD Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HPT LCD Arıza Kodları

Arçelik A01 Arıza Kodu

Kombi ateşleme arızası sorunu ile karşılaştığınızda A01 Arıza Koducihazı resetleyerek tekrar çalıştırma imkanınız bulunmaktadır. Arıza devam ettiği takdirde servis çağırınız.

Arçelik A03 Arıza Kodu

Kombi emniyet termostat arızası, suyun çok ısınması ya da termostatın arızalı olması A03 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız Bu nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Resetleme işlemiyle cihaz düzelmezse, servis çağırınız. 

Arçelik E01 Arıza Kodu

Kombi gaz besleme hatası ile karşılaştığınızda E01 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız. Resetleme işlemiyle cihazınızı eski haline çevirebilirsiniz. 

Arçelik E02 Arıza Kodu 

Aşırı ısınma emniyet termostatı hatası ile karşılaştığınızda E02 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız. Resetleme işlemiyle cihazınızı düzeltebilirsiniz.

Arçelik E03 Arıza Kodu

Kombi hava basınç anahtar arızası nedeniyle E03 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız. Baca montajında problem yok ise cihazın fanı ve prosestatı arızalı olabilir.

Arçelik E04 Arıza Kodu 

Alev kaybı nedeniyle emniyet hatası ile karşılaştığınızda E04 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız. Yine resetleme işlemiyle kombinizi düzeltebilirsiniz. 

Arçelik E05/E06 Arıza Kodu

Kombinin çıkış suyu sensör arızası olunca E05/E06 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız. Yapmanız gereken şey sensör ve bağlantıları kontrol etmektir.

Arçelik E08 Arıza Kodu

Kombide elektronik kart arızası sorunu olunca E08 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız. Yapılması gereken ilk şey resetleme olmalıdır.

Arçelik E10 Arıza Kodu

Arçelik kombi düşük su basıncı arızası ile karşılaşınca E10 Arıza Kodu ile karşılaşacaksınız.  Kombi bar göstergesi üzerinden basıncı kontol edebilirsiniz. 

Arçelik E25/E26 Arıza Kodu

Arçelik kombiniz aşırı ısınma arızasıyla karşılaştığı durumda E25/E26 Arıza Kodu ile karşılaşacaksınız. Cihazınız aşırı ısınması nedeniyle cihaz bloke olur. Cihazın soğumasını bekleyip tekrar çalıştırınız. 

Arçelik E35 Arıza Kodu 

Alev oluşmuyor. arıza sorununda E35 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız. 

Arçelik E96 Arıza Kodu

Kombiye düşük elektrik gelmesi nedeniyle, E96 Arıza Kodu ile karşılaşabilirsiniz. Cihazınızı resetleme işlemi yaptıktan sonra hala düzelmezse mutlaka servis çağırmanız gerekir. 

Çorlu Arçelik Kombi Servisi

Arçrlik kombi özel servisi olarak Arçelik DGK 20 HPT LCD Arıza Kodlarını Arçelik kombi sahibi olan kişilerin yaşadığı sorunları çözme amacıyla çalışma gösteren Çorlu Arçelik Kombi Servisi, alanında uzman elemanlarla profesyonel olarak çalışmalarına devam etmektedirler. 

Çorlu Kombi Servisi ile, istediğiniz gün ve saatte evinize gelinerek kombi bakımı yapılır. Sizde kombi bakımınızı yaptırmak için fazla vakit kaybetmeyin… 

Bir önceki yazımız olan Arçelik DGK 20 HP LCD Arıza Kodları başlıklı makalemizde arçelik arıza kodları, Arçelik DGK 20 HP LCD Arıza Kodları ve arıza kodları hakkında bilgiler verilmektedir.

Arçelik DGK 20 HPT LCD Arıza Kodları” için 4 yorum

 1. elif Yanıtla

  Kendilerini tavsiye üzerine aradım ve hizmetlerinden memnun kaldık. Arçelik kombi servisi olarak kesinlikle tavsiye edebileceğim servis, Güler yüzlü ve samimiler fiyat konusunda da bizi üzmediler.

  • admin YazarYanıtla

   Merhaba Elif hanım;
   Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.
   Arçelik kombi servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmanız bizi mutlu etti. İyi günler dileriz.

 2. Efraim Yanıtla

  Arçelik DGK 20 HPT LCD Arıza Kodları İçin teşekkür ederim faydalı bilgiler yazmışsınız.

  • admin YazarYanıtla

   Merhaba Efraim bey;
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
   Sitemizde yer alan bilgiler dışında kafanıza takılan yada sormak istediğiniz her hangi bir konuda konu altına yorum yapabilir yada direk telefon üzerinden iletişim kurarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir