Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları bazen basit arızalar olabiliyor basit dememizden kasıt reset atarak yada su basıncını olması gereken seviyeye getirerek bazı arıza kodlarını halledebilmeniz anlamına geliyor. Kış aylarında kullanımı fazla olan kombilerin elbette hata vermesi kaçınılmazdır. Bizde bu yazımızda Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları hakkında bilgi vermek amacı ile siz değerli kullanıcılara dilimizin döndüğünce bir makale hazırladık.

Kombi kullanan her insanın başına gelebilecek problemlerden biri olan Kombi arızalarını çözümlemek için hemen servisi aramanıza gerek yok. Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları konusunda sizlere bilgi verecek olan yazımıza göz atarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. 

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları

Arçelik A01 Arıza Kodu

Kombi sorunları arasında en çok karşılaşılan problemlerden biri olan A01 Arıza Kodu çözümü için size küçük bir önerimiz vardır. Öncelikle ekranın sol alt köşesinde RESET yazısı belirir. Yapmanız gereken ilk şey, kombinize gaz gelip gelmediğini öğrenmek olmalıdır. Kombiye eğer gaz geliyorsa, kalorifer düğmesini RESET yazan tarafa çevirin. Bir süre bekleyin ki kombi resetlensin. Arızanız hala devam ediyorsa, mutlaka servise başvurmanız gerekir.


Arçelik A03 Arıza Kodu

A03 Arıza Kodu ile karşılaştığınızda öncelikle yapmanız gereken şey her zamanki gibi kombiye RESET atmaktır. Kaloriferin altındaki tesisat vanaları da açık olması gerekir. Eğer kapalı konumdaysa da problem yaşayabilirsiniz. Arıza durumu deva ediyorsa da mutlaka uzman yardımı almanız gerekir. 

Arçelik E03 Arıza Kodu

Arçelik DGK 20 HK LCD model kombilerde yaşanan E03 Arıza Kodu, hava basınç anahtarı sorununu meydana çıkaran koddur. Bu gibi arıza durumunda fan ve anakart arızalı konumda olabilmektedir. Bu arızayla karşılaştığınız durumunda kesinlikle kombiye müdahale etmeden, mutlaka kombi servisine başvurmalısınız. 

Arçelik E05 Arıza Kodu

Kaloriferinizin çıkış suyu sensöründe sorun olduğunu belirten E05 Arıza Kodu ile karşılaştığınız durumda, borunuz nem yapmış veya sensör bağlantınızda bir sorun olduğunu düşünebilirsiniz. Arıza tespit edildikten sonra çözüm yoluna başvurulması gerekir. 

Arçelik E06 Arıza Kodu

Sıcak su sorunu yaşadığınız E06 Arıza Kodu ile karşılaştığınız durumda, derhal servisi çağırarak çözüm yoluna ulaşabilirsiniz. Size müdahale etmemenizi öneririz. 

Arçelik E10 Arıza Kodu

Kombi tesisatında bulunan su basıncının azaldığı durumda E10 Arıza Kodu ile karşılaşırsınız. Bu sorunla karşılaştığınız anda basınç göstergesini kontrol ederek, eğer su basıncı azalmışsa kombiye su basma işlemini yapabilirsiniz. Eğer hala sorununuz devam ediyorsa, servisten yardım almanız sizin avantajınıza olacaktır.


Arçelik E26 Arıza Kodu

Kombi içerisinde bulunan suyun fazla ısınması probleminden dolayı ortaya çıkan E26 Arıza Kodu ile karşılaştığınızda korkmayın. Cihazınızın emniyet altına alındığını anlatan bu kodu gördüğünüzde, kalorifer vanalarını kontrol ederken, kombi altında bulunan tesisat vanalarını da kontrol etmeniz gerekir. Vana kapalı ise açmanız gerekir. Daha sonra da kombiye RESET atarak, kombinizi düzeltebilirsiniz. Eğer sorun hala devam ediyorsa servisten yardım almanız daha iyi olacaktır.

Çorlu 7/24 Kombi Hizmeti

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları

Çorlu Arçelik Kombi Servisi

Kombi kullanıcılarının yaşadığı problemleri, kendi problemleriymiş gibi düşünen, müşteri odaklı çalışma gösteren Çorlu arçelik kombi servisi sizlerin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir. Alanında uzman ekibiyle, sizlerin sorunlarına kısa sürede çözüm bulan kombi servisi sayesinde siz de artık kombilerinizin bakımını daha rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kombi servisi sayesinde, sizler de kombilerinizde herhangi bir sorun olmadan önlem almış olacaksınız. Çorlu Kombi Bakım Servisi sizler için çalışmalarına devam etmektedir. Sizlerin isteklerine göre çalışarak, istediğiniz gün ve saatte evinize gelen servis elemanları sayesinde sizler de rahat bir nefes alabileceksiniz. Kombinizde oluşan problemlerin de kısa sürede sonuca ulaşması için çaba gösteren servis elemanları gerçekten profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

Çorlu arçelik kombi servisi profesyonel bir şekilde çalışma sağlayarak kısa süre içinde kombinizin eski haline yeniden dönmesini sağlamaktadır. 

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları” için 2 yorum

    • admin YazarYanıtla

      Merhaba Hale hanım… Kombi marka ve modelini yazarsanız size detaylı bir bilgi verebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir