Airfel Family Cond Arıza Kodları

Airfel Family Cond Arıza Kodları

 • Airfel Family cond arıza kodları. Arıza kodları içinde yer alan Airfel Family cond arıza kodları detaylı şekilde sunuluyor. Bu marka kombi için onarımı yapmanız sağlanıyor.
  Airfel family cond arıza kodları ve çözümleri üzerinden siz de kolay şeklide müdahale edebileceğiniz sorunlara müdahale ederek, problemin kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.
Airfel Family Cond Arıza Kodları

Airfel Family Cond Arıza Kodları

 • Airfel 10 Arıza Kodu
  Arıza kodu 10 olması durumunda alev oluşumu sorunu görülecektir. Reset yazısı da direkt olarak ekranda görülen yazılar arasında olacak. Gaz girişlerini kontrol edin. Kapalı durumunda olan vana varsa, direkt olarak açın ve arızanın ortan kalkması için müdahalede bulunun. Açık olan vanaların ardından eğer çözüm sağlanmadıysa, resetleme yapabilirsiniz. Resetleme ile de olmadıysa, servisimizi çağırmanız gerekecek.
 • Airfel 11 Arıza Kodu
  Parazit sorunu olarak biliniyor. Anahtar simgesi de arıza kodunun yanında yer alır. Alev sisteminde bir sorun olduğunu göstermektedir. Bu durumda açma kapama düğmesi ile sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak sorun düzelmiyorsa, servisimizi çağırmalısınız.
 • Airfel 12 Arıza Kodu
  Gelişmede yeniden teşebbüs sorunu olarak 12 arıza kodu açıklanıyor. Kombi kapanmış ve bir süre sonra kendiliğinden açılması demek oluyor. Sorun düzelmiyorsa mutlaka servisimiz ile sorunun çözümlenmesi sağlanmalıdır.
 • Airfel 13 Arıza Kodu
  Minimum gaz giriş basıncı 13 arıza kodunu verir. Ekranda anahtar simgesinin de olduğunu göreceksiniz. Geçici bir arıza durumu olduğunu bilmelisiniz. Cihaz kendi kendine arızayı çözümlemeyi deneyecektir. Uzun süre beklediniz ve sonuç olumlu değil mi ? Airfel family cond arıza çözümü için servisimiz ile iletişime geçmelisiniz.
 • Airfel 14 Arıza Kodu
  Minimum gaz giriş basıncı olması demek. Ekranda reset düğmesi de yer alacak. Böyle bir arıza olması durumunda ekranın üstünde yer alan açma kapama düğmesine basmanız yeterlidir. Resetleme sonrasında düzelme olmazsa servisimizi çağırın.
 • Airfel 15 Arıza Kodu
  Sebepsiz Stand by alev durumu görülür. Kombinin çalışma sistemini kesen ya da onu koruyan bir hata olarak görülebilir. Bu durumda reset atın. Olmuyor ise mutlaka servisimiz ile bağlantı kurun.
 • Airfel 20 Arıza Kodu
  Limit termostat sorunu olarak 20 arıza kodu verilir. Bu durumda cihaz içinden su aşırı ısındığı ve cihaz bloke olduğu anlamı çıkarılır. Limit termostatın açılma sebebi koruma amaçlıdır. Bu arıza durumunda önce cihazın altındaki tesisat vanalarına göz atın ve kapalı vana varsa açın. Sonrasında ise kalorifer vanalarını açın. Arıza devam ediyorsa açma kapama düğmesinden reset atın. Problem çözülmüyorsa ise sorunun çözümü için direkt olarak servisimiz ile bağlantı kurmanız gerekecektir.
 • Airfel 21 Arıza Kodu
  Duman sonrasında kısa devre sorunu 21 arıza kodu ile beliriyor. Ekranda anahtar ve reset sembolü yer aldığını göreceksiniz. Ekranında üstündeki açma kapama düğmesine basarak sorunun düzelmesini sağlayabilirsiniz. Sorun düzelmez ise direkt olarak servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekiyor.
 • Airfel 22 Arıza Kodu
  Duman sonrasında maksimum sıcaklık demek olduğundan, ekranda reset simgesini de göreceksiniz. Çözüm için direkt olarak reset için açma kapama düğmesini kullanın. Arızanın gitmesini bekleyin. Eğer gitmezse, Airfel family cond arıza iletişim bilgileri üzerinden servisimiz ile bağlantı kurup, kombinizin onarımını yaptırmalısınız.
 • Airfel 24 Arıza Kodu
  Gidiş sondasında maksimum sıcaklığa erişilmiş olması durumunda görülür. Çözüm için reset atılması gerekiyor. Çözülmezse servis ile iletişime geçilmesi önemlidir.
 • Airfel 25 Arıza Kodu
  Giriş sondasında maksimum sıcaklık olması demek. Ekranda anahtar simgesi de belirecektir. Bu arıza durumunda cihaza müdahale edilmeden yetkili kişilerin çağrılması gerekir.
 • Airfel 26 Arıza Kodu
  Dönüş sondasında maksimum sıcaklık oluşmuş demek oluyor. Ekranda yer alan reset simgesi de olacak. Açma kapama tuşunu kullanarak reset atın ve sorunun çözülmesini bekleyin.
 • Airfel 27 Arıza Kodu
  Dönüş sondasında maksimum sıcaklık demek. Ekranda anahtar simgesi belirir. Bu durumda cihaza müdahale etmeden, direkt olarak servisimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.
 • Airfel 28 Arıza Kodu
  Giriş ve çıkış sondası difransiyali arızası için bu arıza kodunu göreceksiniz. Ekranda reset ve anahtar simgesi görülüyor. Resetleme işlemini yapın. Sonrasında sonuç değişmez ise servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.
 • Airfel 29 Arıza Kodu
  Bacak sondasının açık olduğunu göstermektedir. Çözüm resettir. Ekranda arıza kodu ile birlikte reset simgesinin olduğunu da göreceksiniz. Açma kapama tuşu ile resetleme yapın. Eğer sorun devam ediyor ise servis elemanlarının sorunun çözümünü sağlamasını isteyin.
 • Airfel 30 – 31 – 36 – 38 Arıza Kodları
  Hava basınç anahtarı sorunu olarak biliniyorlar. Bu durumda devir başında olduğunu belirten 30 – 31 kodu görülebilir. 36 – 38 kodları hava basınç anahtarının devrede olduğunu göstermektedir. Bu gibi durumlarda açma kapama düğmesi ile sorunu çözebilirsiniz. Eğer çözülmez ise servisimizi çağırmalısınız.
 • Airfel 33 Arıza Kodu
  Fan devri düşük anlamına gelen arıza kodunun çözümü için ilk etapta reset atın. Sorun çözülmez ise direkt olarak servisimizi çağırmanız gerekecek.
 • Airfel 34 – 35 Arıza Kodları
  34 arıza kodu fan devir başında demek. 35 arıza kodu ise fan devir sonuna demek oluyor. Bu gibi durumlarda açma kapa ile reset atın. Problem devam ederse servisimizi çağırın.
 • Airfel 40 Arıza Kodu
  Sistem su basıncının limitte olduğunu göstermektedir. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmanız durumunda önce açma kapama düğmesine basın ve ardından damla simgeli düğmeye basıp sisteme otomatik olarak su soldurma fonksiyonunu aktif hale getirin. Su doldurduktan sonra kombinizin sorunsuz şekilde çalıştığını göreceksiniz.
 • Airfel 41 Arıza Kodu
  Yetersiz sistem basıncı demek oluyor. Airfel family cond arıza kodları içinde yer alıyor. Geçici bir problem. Sistem kendi kendine çözmeye çalışır. Düzelmez ise su basabilirsiniz.
 • Airfel 50 – 59 Arıza Kodları
  Yaşanan arıza elektronik pano sorunudur. Reset ile çözümlenebilir. Ancak olmuyorsa, servisimizi arayın.
 • Airfel 60 Arıza Kodu
  Sıcak su sensör arızası 60 kodu ile gelir. Bu durumda ekranda anahtar sembolü de yer alabilir. Cihaza hiçbir şekilde müdahale etmeden, servisimiz ile iletişime geçmelisiniz.
 • Airfel 70 – 72 Arıza Kodları
  Kısa devre açık sonda sorunu bu şeklide bir arıza kodu ile karşınıza çıkacak. Reset atın, ancak problem çözülmediyse direkt olarak servisimizi arayın
 • Airfel 71 Arıza Kodu
  Bu arıza durumu maksimum giriş sonda sıcaklığı demek. Müdahale etmeden servisin ulaşmasını sağlamalısınız.
 • Airfel 77 Arıza Kodu
  Düşük sıcaklık termostatı olarak biliniyor. Müdahale edilmeden, servis elemanları çağrılmalı.
 • Airfel 78 – 79 Arıza Kodları
  Giriş çıkış difransiyeli sorunu demek. Bu durumda direkt olarak cihazı açıp kapatın. Sonrasında düzelme olmuyor ise yardım alabilirsiniz.
 • Airfel 80 – 81 – 82 – 83 Arıza Kodları
  Sistem anormalliği olarak tanımlanıyor. Açma kapama gerekiyor. Değişiklik olmazsa servisi çağırabilirsiniz.
 • Airfel 94 – 95 Arıza Kodları
  Yoğuşma suyu sensörü açık devre sorunu olarak açıklanabilir. Cihazı kapatıp bir kere resetleyin. Sonrasında düzelme olmaması durumunda müdahale etmemeli, servis çağırmalısınız.
 • Airfel J0 Arıza Kodu
  Kart elektrik bağlantısı yanlış demektir. Yeniden bağlantı yapılması gerekiyor.
 • Airfel J1 Arıza Kodu
  Kablolu uzaktan kumanda bağlantısı sorununu belirtir. Bir süre bekleyin, düzelmez ise direkt olarak servisimizi çağırabilirsiniz.

Çorlu airfel kombi servisi yukarıda verilen sorunların çözümü için ekip gönderecektir. Deneyimli ekip ile problemin ortadan kalkması sağlanır.

Bir önceki yazımız olan Airfel Digifel Duo Arıza Kodları başlıklı makalemizde A5 Arıza Kodu, AF Arıza Kodu ve Airfel Digifel Duo Arıza Kodları hakkında bilgiler verilmektedir.

Airfel Family Cond Arıza Kodları” için 1 yorum

 1. Eray Yanıtla

  Airfel 15 hata kodu almıştım reset atmama rağmen düzelme olmamıştı. Eksik olmasın ustaları çağırdım gelip anında hallettiler sorunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir